Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 50232000 Onderhoud van installaties voor straatverlichting en verkeerslichten, 51000000 Installatiediensten (uitgezonderd software)
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Groot-Amsterdam (NL329)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Zie documentatie