2. Procedure
Procedure
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering gemeente Oisterwijk
Beschrijving: Aansprakelijkheidsverzekering voor de gemeente Oisterwijk 384.000,00 over 4 jaar.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66516000 Aansprakelijkheidsverzekeringen
Aanvullende classificatie (cpv): 66516000 Aansprakelijkheidsverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Aansprakelijkheidsverzekering gemeente Oisterwijk 384.000,00 over 4 jaar
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De verzekeringsovereenkomst wordt aangegaan voor een periode van initieel 3 jaren van 01-01-2024 tot 01-01-2027 om 00:00. Na het verstrijken van deze periode heeft de Aanbestedende dienst de mogelijkheid de Opdracht tegen dezelfde voorwaarden stilzwijgend te verlengen voor een periode van telkens 12 maanden. Voor de verzekeraar geldt een opzegtermijn van 6 maanden voor de einddatum. De verzekeringnemer heeft een opzegtermijn van 2 maanden voor de einddatum. Een jaarlijkse premie indexatie conform CPI (consumenten prijs index) is toegestaan binnen de eerste termijn van 3 jaar en daarna volgende perioden.