776480-2024 - Resultaat
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Aanplant bomen en onderbeplanting Airborne Avenue e.o. STP
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanplant bomen en onderbeplanting Airborne Avenue e.o. STP
Beschrijving: De aanplant van circa 390 bomen en onderbeplanting in de Airborne Avenue e.o. van Schiphol Trade Park, verdeeld over de plantseizoenen 2024-2025 en 2025-2026. De werkzaamheden zijn inclusief het voorbereiden van de plantgaten en voorbereiding inzaaien bermen en taluds. De eerste aanplant van circa 330 bomen staat gepland in Q1 2025 en het tweede aanplantmoment van 60 bomen staat gepland in Q4 2025 en Q1 2026. De uit te voeren werkzaamheden bestaan in het kort, doch niet uitsluitend, uit: • Het voorbereiden van plantgaten • Aanplanten en (mogelijk) verankeren van ca. 390 bomen • Aanbrengen onderbeplanting Verwezen wordt naar het RAW-bestek voor de omvang van de hoeveelheden en de exacte werkzaamheden.
Interne identificatiecode: ARC-2024-028
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie Aanbestedingsleidraad
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 45112000 Graafwerkzaamheden en grondverzet
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: RAW bestek (volledige opdracht)
Beschrijving: Aanplant bomen en onderbeplanting , als verwoord in deel 2.2 van het RAW-bestek Verwezen wordt naar het RAW-bestek voor de omvang van de hoeveelheden en de exacte werkzaamheden.
Interne identificatiecode: 1