2. Procedure
Procedure
Titel: Laadpalen
Beschrijving: HHKS wenst een Raamovereenkomst af te sluiten voor het leveren, installeren, beheren, hosten en onderhouden van nieuw te plaatsen laadinfrastructuur en beheren, hosten en onderhouden van de bestaande laadpalen. Er zijn laadpalen gewenst in verband met de elektrificatie van het wagenpark van HHSK. Het gaat om minimaal 20 nieuw te plaatsen laadpalen met 2 laadpunten per paal en 3 bestaande laadpalen met 2 laadpunten per paal. De maximale waarde van de Raamovereenkomst over de gehele looptijd (inclusief verlengingen) is €300.000,- exclusief btw.
Interne identificatiecode: A0331
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 65300000 Elektriciteitsdistributie en aanverwante diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 31681500 Oplaadtoestellen, 32442200 Aansluitkasten, 45315100 Elektrotechnische installatiewerken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Aanbestedende dienst wil een Raamovereenkomst afsluiten voor de initiële duur van twee (2) jaar met een optie tot verlenging van maximaal tweemaal één (1) jaar.