2. Procedure
Procedure
Titel: Reinigen kolken & verwijderen onkruid en veegvuil op verhardingen Pekela
Beschrijving: Betreft een aanbesteding voor het reinigen van staatkolken en het verwijderen van onkruid en veegvuil van verhardingen in de gemeente Pekela. Voor 4 jaar plus 4 jaar verlenging.
Interne identificatiecode: P2024-01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90612000 Straatveegdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 90640000 Diensten voor het reinigen en leeghalen van kolken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Reinigen kolken
Beschrijving: Perceel 2 reinigen en leeghalen kolken in de gemeente Pekela. Voor 4 jaar plus 4 jaar verlenging
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 90640000 Diensten voor het reinigen en leeghalen van kolken
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie op verlenging.
Perceel: LOT-0002
Titel: Verwijderen onkruid en veegvuil
Beschrijving: Perceel 1 Verwijderen van onkruid en veegvuil van verhardingen in de gemeente Pekela. Voor 4 jaar plus 4 jaar verlenging.
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 90610000 Straatreinigings- en veegdiensten