776829-2025 - Resultaat
Nederland – Beveiligingsdiensten – Europese aanbesteding beveiliging opvanglocaties Oekraïners
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding beveiliging opvanglocaties Oekraïners
Beschrijving: De gemeente Oude IJsselstreek is voornemens een overeenkomst af te sluiten met één inschrijver voor de beveiliging van de opvanglocaties voor Oekraïners in de gemeente Oude IJsselstreek. De opdracht omvat het uitvoeren van de beveiligingswerkzaamheden en overige voorkomende werkzaamheden conform het Programma van Eisen zoals opgenomen in de Bijlage C Programma van Eisen beveiliging opvanglocaties Oekraïners. In principe ziet de opvang toe op de doelgroep Oekraïense ontheemden. In voorkomende gevallen kan de beveiliging ook worden ingezet voor ‘doorstroomlocaties’ voor statushouders. Op dit moment gebeurt dat al op 1 locatie. De opdrachtnemer is in staat om de dienstverlening flexibel op en af te schalen. Een overzicht van het huidige aantal locaties en gewenste aantal uren inzet beveiliging staan vermeld in de inschrijvingsleidraad, hoofdstuk 2, paragraaf 2.1.
Interne identificatiecode: Zaaknummer: 1229283
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: - De opdracht wordt gegund aan de inschrijver met de economisch meest voordelige Inschrijving (EMVI). De economisch meest voordelige inschrijving wordt vastgesteld op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Beveiliging opvanglocaties Oekraïners
Beschrijving: De beveiliging van de opvanglocaties voor Oekraïners in de gemeente Oude IJsselstreek. De opdracht omvat het uitvoeren van de beveiligingswerkzaamheden en overige voorkomende werkzaamheden conform het Programma van Eisen zoals opgenomen in de Bijlage Programma van Eisen. Een overzicht van de huidige opvanglocaties en de gewenste inzet van beveiliging is opgenomen in de Inschrijvingsleidraad, hoofdstuk 2, paragraaf 2.1.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Opdrachtnemer accepteert dat hij gedurende de looptijd van de overeenkomst rekening dient te houden met wijzigingen in (aantal en omvang van) vestigingen, aard en omvang van de dienstverlening en inzet van personeel. Dit brengt met zich mee dat opdrachtnemer flexibel en adequaat om dient te gaan met het toevoegen, dan wel laten wegvallen van (delen van) locaties en gewijzigde dienstverlening, binnen het kader van de overeenkomst.