776835-2025 - Mededinging
Nederland – Aanleggen van afvalwaterleidingen – Waakvlam calamiteiten afvalwatertransportleidingen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Waakvlam calamiteiten afvalwatertransportleidingen
Beschrijving: Waterschap Brabantse Delta zuivert het afvalwater. Dit zuiveren gebeurt in een van de 17 rioolwaterzuiveringen. Deze rioolwaterzuiveringen ontvangen het afvalwater middels diverse afvalwatertransportleidingen. De totale lengte van deze transportleidingen bedraagt 370 km, inclusief de AWP van Moerdijk naar de RWZI Bath en diverse effluentleidingen. In geval van calamiteiten aan een van de afvalwatertransportleidingen wil het waterschap verzekerd zijn van een vlotte en efficiënte reparatie met minimale overlast voor omgeving en milieu. € 20.000.000,00
Interne identificatiecode: 927384
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232411 Aanleggen van afvalwaterleidingen
Aanvullende classificatie (cpv): 45232440 Aanleggen van rioleringsbuizen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie aanbestedingsleidraad.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De opdracht kan worden verlengd.