2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur Beleidsadviseur zorginkoop Passende zorgpraktijken
Beschrijving: In het Integraal Zorgakkoord (IZA) van 2022 staan afspraken om de beweging naar passende zorg te versnellen. Het IZA is ondertekend door 14 zorgpartijen. Samen met professionals, zorgaanbieders, zorgverzekeraars én mensen die zorg nodig hebben, maken we de beweging naar passende zorg. Het programma ‘Passende zorgpraktijken’ sluit aan op deze versnelling. Het doel is om de beweging naar passende zorg een impuls te geven. Ter versterking van het team zoekt Zorginstituut Nederland een beleidsadviseur zorginkoop in de periode van 16 september 2024 tot 1 april 2025 voor gemiddeld 32 uren per week. Jij bent een gedreven en ervaren adviseur die ons team komt versterken in het beheer van projecten rondom Passende zorgpraktijken. Als beleidsadviseur zorginkoop ben je verantwoordelijk voor het beschrijven en adviseren van de dynamiek in het inkoop-/ en verkoopproces tussen zorgaanbieders en verzekeraars. Tot je taken behoort het beheer van projecten, het uitvoeren van stakeholdersanalyses, het samenstellen van voorbeeldpraktijken en het leveren van implementatieadvies aan belangrijke partijen, waaronder de IZA en VWS.
Interne identificatiecode: 2024031760
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000