777165-2025 - Mededinging
Nederland – Schoonmaken van scholen – Europese aanbesteding Schoonmaakdienstverlening
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding Schoonmaakdienstverlening
Beschrijving: De opdracht omvat het leveren van schoonmaakdienstverlening. Daarbij wordt onderscheidt gemaakt in basisschoonmaak, vloeronderhoud, glasbewassing en additionele dienstverlening. De aanbestedende dienst wenst door middel van een openbare Europese aanbesteding een overeenkomst te sluiten met één inschrijver die de beste prijs/kwaliteitverhouding heeft aangeboden. Betreft 19 locaties, aantal m2 vloer is terug te vinden in de aanbestedingsdocumentatie.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
Aanvullende classificatie (cpv): 90911300 Wassen van ramen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De opdracht omvat het leveren van schoonmaakdienstverlening. Daarbij wordt onderscheidt gemaakt in basisschoonmaak, vloeronderhoud, glasbewassing en additionele dienstverlening. De aanbestedende dienst wenst door middel van een openbare Europese aanbesteding een overeenkomst te sluiten met één inschrijver die de beste prijs/kwaliteitverhouding heeft aangeboden.
Interne identificatiecode: 1