777470-2024 - Mededinging
Nederland – Advies inzake efficiënt energiegebruik – Nationaal Isolatie Programma
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Nationaal Isolatie Programma
Beschrijving: Gemeente Borger-Odoorn streeft ernaar om huishoudens te ontzorgen bij het isoleren van de woning. -
Interne identificatiecode: 70974-2024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71314300 Advies inzake efficiënt energiegebruik
Aanvullende classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Gemeente Borger-Odoorn streeft ernaar om huishoudens te ontzorgen bij het isoleren van de woning.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -