777477-2023 - ResultaatNederland-Best: Onderhoud van installaties voor straatverlichting en verkeerslichten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Onderhoud openbare verlichting gemeente Best
Referentienummer: Bizob-2023-BES-TWI-00655
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
50232000 Onderhoud van installaties voor straatverlichting en verkeerslichten
II.1.4.
Korte beschrijving
Door middel van deze aanbesteding wil de aanbestedende dienst de kwaliteit van de openbare verlichting op minimaal het huidige niveau handhaven om zo de bestaande kwaliteit rondom sociale veiligheid, verkeersveiligheid en leefbaarheid te behouden.
Met één aannemer wordt een overeenkomst aangegaan.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
50232100 Onderhoud van straatverlichting, 50232110 Gebruiksklaarmaken van installaties voor straatverlichting
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Met één aannemer wordt een overeenkomst aangegaan. De overeenkomst bestaat voornamelijk uit preventief en correctief onderhoud, herstellen van schades, het vervangen van masten en armaturen en verledden.
De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal twee jaar en maximaal vier jaar. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 januari 2024.