2. Procedure
Procedure
Titel: Maatwerkadvies woningeigenaren gemeente Woensdrecht
Beschrijving: Vanuit het Nationaal Isolatieprogramma (NIP) krijgen woningeigenaren met een DEFG woning binnen de gemeente Woensdrecht een subsidie van 750 euro. Met deze subsidie kunnen zij de keuze maken tussen een drietal opties waaronder het ontvangen van Maatwerkadvies. Middels deze aanbesteding wil de gemeente Woensdrecht een partij selecteren die deze maatwerkadvies gaat verzorgen. Zie beschrijvend document
Interne identificatiecode: K010680
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese openbare procedure
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie beschrijvend document zie beschrijvend document
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Binnen de raamovereenkomst bestaat de optie om te verlengen met 3 maal 12 maanden.