777646-2025 - Mededinging
België – Bouwen van dienstencentrum langs de snelweg – CD/2024/6 Concessie voor werken - Dienstenzones Waasmunster
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: CD/2024/6 Concessie voor werken - Dienstenzones Waasmunster
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is een concessie van openbare werken die betrekking heeft op de herinrichting van de dienstenzones te Waasmunster (E17 beide richtingen +/- kmp 80.2 tot kmp 80.9) rekening houdend met de hedendaagse noden zoals onder andere ultrasnelladers voor personen- en vrachtvervoer. Onder dienstenzone wordt de zone langs de autosnelweg verstaan waar aan de weggebruiker een aantal basisdiensten en producten wordt aangeboden. Onder kiosk wordt een klein (maximaal circa 250m² grondoppervlakte “footprint” en afgestemd op de beschikbare ruimte en perceelsvorm) vrijstaand gebouw bedoeld met een beperkt exploitatie aanbod.
Interne identificatiecode: CD/2024/6
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45223710 Bouwen van dienstencentrum langs de snelweg
Aanvullende classificatie (cpv): 31681500 Oplaadtoestellen, 55300000 Bereiden en serveren van maaltijden, 50760000 Reparatie en onderhoud van openbare toiletten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: CD/2024/6 - Concessie voor werken - Dienstenzones Waasmunster
Interne identificatiecode: 1