777862-2024 - Resultaat
Nederland – Elektriciteit – Cedris - Elektriciteit en Aardgas 2025-2027 met 4 optiejaren
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Cedris - Elektriciteit en Aardgas 2025-2027 met 4 optiejaren
Beschrijving: Cedris besteedt met deze procedure: - de Levering van Elektriciteit voor de periode van 1 januari 2025; 0:00 uur tot en met 31 december 2027; 24:00 uur aan. - de levering van Aardgas voor de periode van 1 januari 2025; 06:00 uur tot 1 januari 2028; 06:00 uur aan. - de levering van GvO's en GS-VER's voor de Leveringsjaren 2025-2027 aan. De Opdracht betreft de Levering van Elektriciteit, Aardgas en GvO's/GS-VER's voor alle aansluitingen van Cedris.
Interne identificatiecode: T101529
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09310000 Elektriciteit
Aanvullende classificatie (cpv): 09123000 Aardgas
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Elektriciteit & Aardgas
Beschrijving: Cedris besteedt met deze procedure: - de Levering van Elektriciteit voor de periode van 1 januari 2025; 0:00 uur tot en met 31 december 2027; 24:00 uur aan. - de levering van Aardgas voor de periode van 1 januari 2025; 06:00 uur tot 1 januari 2028; 06:00 uur aan. De Opdracht betreft de Levering van Elektriciteit en Aardgas voor alle aansluitingen van Cedris.
Interne identificatiecode: T101529 Perceel 1 - Elektriciteit & Aardgas
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - GvO's/GS-VER's
Beschrijving: Cedris besteedt met deze procedure: - de levering van GvO's en GS-VER's voor de Leveringsjaren 2025-2027 aan. De Opdracht betreft de Levering van GvO's/GS-VER's voor alle aansluitingen van Cedris.
Interne identificatiecode: T101529 Perceel 2 - GvO's/GS-VER's
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Elektriciteit & Aardgas + GvO's/GS-VER's
Interne identificatiecode: T101529 Perceel 3 - Elektriciteit & Aardgas + GvO's/GS-VER's