778179-2024 - Resultaat
Nederland – Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging – inhuur 2x Sr. Financieel Adviseur
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: inhuur 2x Sr. Financieel Adviseur
Beschrijving: Inhuur 2x Sr. Financieel Adviseur
Interne identificatiecode: T118388
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
Aanvullende classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000