778188-2023 - ResultaatNederland-Arnhem: Diensten voor milieukwaliteitscontrole
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
ABG 240 Milieukundig onderzoek van grond- en funderingsmaterialen in de voorbereidings- en uitvoeringsfase van werken 2024-2028.
Referentienummer: Zaaknummer 2020-013409
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90714500 Diensten voor milieukwaliteitscontrole
II.1.4.
Korte beschrijving
​​​​Aanbestedingsprocedure
De opdracht betreft een dienst met de volgende CPV-code:
90714500-0 Diensten voor milieukwaliteitscontrole
De aanbesteding zal plaatsvinden volgens een Europese openbare procedure conform het Aanbestedingsreglement Werken 2016 (hoofdstuk 2, ARW 2016).
​​​​
Doelstelling van de aanbesteding
Het doel van deze aanbesteding is een Overeenkomst te sluiten met één partij voor de gevraagde werkzaamheden. De opdracht is op basis van een resultaatverplichting.
Korte beschrijving van de opdracht
Voor de voorbereiding, uitvoering en afhandeling van civieltechnische projecten dienen er
verschillende milieukundige onderzoeken te worden uitgevoerd:
Verkennende bodem- en wegfundering onderzoeken
Partij keuringen AP-04
Asbestonderzoek in bodem
Voorbereiden, begeleiden en evalueren van bodemsaneringen
Maken V&G hoofdstukken t.b.v. grondwerkzaamheden in vervuilde grond
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Milieukundig onderzoek van grond en funderingsmaterialen in de voorbereidings- en uitvoeringsfase van werken 2024-2028