Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Participatieverklaring en maatschappelijke begeleiding voor Gezinsmigranten in Rotterdam
Referentienummer: 1-D-20063-23
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
II.1.4.
Korte beschrijving
De Opdracht met kenmerk 1-D-20063-23 gaat over een geïntegreerd aanbod van het Participatieverklaringstraject (PVT) en maatschappelijke begeleiding (MB) voor Gezinsmigranten en overige migranten in Rotterdam.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding