2. Procedure
Procedure
Titel: Beheersing eikenprocessierups
Beschrijving: De doelstelling van deze Europese openbare aanbesteding is het selecteren en contracteren van één (1) Inschrijver voor de beheersing van de eikenprocessierups ten behoeve van de gemeente. Zie hiervoor het Beschrijvend document.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90720000 Milieubescherming
Aanvullende classificatie (cpv): 90721100 Diensten voor landschapsbescherming, 90721700 Diensten voor bescherming van bedreigde planten- en diersoorten, 90721800 Diensten voor bescherming tegen natuurlijke risico's of gevaren
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie hiervoor de documenten.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De te sluiten Raamovereenkomst gaat in op 1 januari 2025 en heeft een initiële looptijd van twee (2) jaar. De Raamovereenkomst kan door de gemeente optioneel driemaal met twee (2) jaar verlengd worden.