778622-2025 - Mededinging
Nederland – Telecommunicatiediensten – Teams Phone en Contact Center applicatie OWO-gemeenten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Teams Phone en Contact Center applicatie OWO-gemeenten
Beschrijving: De aard van de opdracht betreft het optimaliseren van de bestaande inrichting van Microsoft Teams Phone, het leveren en implementeren van een additionele Cloud Contact Center oplossing, het leveren en aansluiten van PSTN-connectiviteit en routering van alle telefoonnummers van de opdrachtgever van en naar Teams Phone en de contact center oplossing en het leveren van tweedelijns functioneel en technisch beheer en support voor de drie OWO-gemeenten. Overeenkomst van 4 jaar met 4 keer 1 jaar een optie tot verlenging
Interne identificatiecode: Phone/OWO/2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64200000 Telecommunicatiediensten
Aanvullende classificatie (cpv): 64215000 IP-telefoondiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Looptijd overeenkomst is 4 jaar met 4 keer een optie tot 1 jaar verlenging