2. Procedure
Procedure
Titel: Aannemer realisatie infra - nieuwbouw opleidingsfaciliteit Marknesse
Beschrijving: Zie selectieleidraad.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45100000 Bouwrijp maken van terreinen
Aanvullende classificatie (cpv): 45112000 Graafwerkzaamheden en grondverzet, 45112350 Ontginnen van braakliggende grond, 45112500 Grondverzet, 45233000 Aanleg van snelwegen en wegen, 45233120 Wegenbouwwerken, 45233140 Wegwerkzaamheden, 45233222 Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000