2. Procedure
Procedure
Titel: Europees openbare aanbesteding - Inspectie en reiniging riolen Gemeente Veendam
Beschrijving: De opdracht omvat reinigings- en visuele inspectiewerkzaamheden van bestaande riolering en zinkers zoals aangegeven door de rioolbeheerder van de gemeente Veendam. Voor deze opdracht wordt er gebruik gemaakt van een RAW bestek. De werkzaamheden zoals beschreven in dit bestek worden 1 maal per jaar als deelopdracht opgedragen. Voor elke deelopdracht wordt een nader af te spreken deel van het stelsel aangegeven en een opleverdatum afgesproken. De in het kader van de opdracht uit te voeren werkzaamheden staan beschreven in het RAW-bestek. Deze opdracht betreft een raamovereenkomst met een geraamde waarde van €84.000,00 per jaar, waarvan inspecteren van riolen €30.000,00 per jaar bedraagt en Reinigen riolen €54.000,00 per jaar. De geraamde waarde van de hele opdracht is €336.000,00. Dit is tevens de maximale waarde van de raamovereenkomst. De inwerkingtreding van de raamovereenkomst is gepland op 1 januari 2025 en heeft een looptijd tot en met 31 december 2026, met een optie tot eenzijdige verlenging door de Gemeente Veendam van 2-maal 1 jaar.
Interne identificatiecode: BE-RI-RI-B02V0
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90490000 Adviesdiensten inzake rioolinspectie en rioolwaterbehandeling
Aanvullende classificatie (cpv): 90470000 Diensten voor rioolreiniging, 90491000 Rioolonderzoeksdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Inspectie en reiniging riolen
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Binnen de overeenkomst zijn verlengingsopties opgenomen van 2-maal 1 jaar.