77930-2025 - Resultaat
België – Fiscale dienstverlening – Raamovereenkomst: Fiscale optimalisatie van de bedrijfsvoorheffing in kader van innovatie
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst: Fiscale optimalisatie van de bedrijfsvoorheffing in kader van innovatie
Beschrijving: Onderhavige opdracht heeft als voorwerp de aanstelling van een dienstverlener die de aanbesteder en haar partners zal adviseren en vertegenwoordigen in het kader van de fiscale procedures voor de gedeeltelijke vrijstelling van de doorstorting van bedrijfsvoorheffing op basis van de artikelen 275/3 en 275/5 van het WIB 92 (technisch personeel / onderzoekers) en die de aanbesteder gebeurlijk zal bijstaan in geval van een fiscale en/of sociale controle.
Interne identificatiecode: PPP0GN-2326/5118/2024-2326
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79220000 Fiscale dienstverlening
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024-2326 1_1