Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 30213100 Draagbare computers, 30213200 Tablet-pc's, 30213300 Desktop computers, 30231300 Beeldschermen, 32250000 Mobiele telefoons
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Oost-Groningen (NL111)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Zie offerteaanvraag.