2. Procedure
Procedure
Titel: Bestrijding invasieve exoten 2024-2026
Beschrijving: Het bestrijden en beheersen van invasieve land- en waterplanten. € 145.000 per jaar (land- en waterplanten)
Interne identificatiecode: Z/23-398131
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Bestrijding invasieve exoten - perceel 1 - landplanten
Beschrijving: Het beheersen en bestrijden van invasieve landplanten € 85.000 per jaar
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingen
Perceel: LOT-0002
Titel: Bestrijding invasieve exoten - perceel 2 - waterplanten
Beschrijving: Bestrijding en beheersing van invasieve waterplanten € 60.000 per jaar
Interne identificatiecode: 2