780427-2024 - Resultaat
Nederland – Brandverzekeringen – Brandverzekering Gemeente Groningen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Brandverzekering Gemeente Groningen
Beschrijving: Brandverzekering € 2.300.000 premie
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66515100 Brandverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Gemeente Groningen
Beschrijving: Gemeente Groningen € 2.300.000 premie
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: maximaal 4 termijnen van 12 maanden