2. Procedure
Procedure
Titel: WWV/VW/2025/2 - Uitvoeren van maatregelen ter verhoging van de vergevingsgezindheid in de provincie West-Vlaanderen (heraanbesteding)
Beschrijving: - Leveren en plaatsen van stalen afschermende constructies; - Leveren en plaatsen van betonnen afschermende constructies (geprefabriceerd en ter plaatse gestort); - Leveren en plaatsen van beginconstructies; - Leveren en plaatsen van obstakelbeveiligers; - Leveren en plaatsen van overgangsstukken; - De installatie, instandhouding en de verwijdering van de nodige werfsignalisatie; - Het verwijderen van alle afval dat afkomstig is van de uitgevoerde werken volgens de bepalingen van dit bestek; - Het onderhoud van de uitgevoerde werken gedurende de waarborgperiode.
Interne identificatiecode: WWV/VW/2025/2
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233141 Wegenonderhoud
Aanvullende classificatie (cpv): 45233280 Plaatsen van middenbermbeveiliging, 34928100 Vangrails, 34928110 Vangrails langs wegen, 34928300 Middenbermbeveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: De opdracht omvat hoofdzakelijk: - Leveren en plaatsen van stalen afschermende constructies; - Leveren en plaatsen van betonnen afschermende constructies (geprefabriceerd en ter plaatse gestort); - Leveren en plaatsen van beginconstructies; - Leveren en plaatsen van obstakelbeveiligers; - Leveren en plaatsen van overgangsstukken; - De installatie, instandhouding en de verwijdering van de nodige werfsignalisatie; - Het verwijderen van alle afval dat afkomstig is van de uitgevoerde werken volgens de bepalingen van dit bestek; - Het onderhoud van de uitgevoerde werken gedurende de waarborgperiode.
Interne identificatiecode: 1