2. Procedure
Procedure
Titel: Kantoorartikelen, papier & kantoordrukwerk
Beschrijving: Aanbesteding kantoorartikelen, papier en kantoordrukwerk. 1.020.000
Interne identificatiecode: 2023-FH-005
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30192000 Kantoorbenodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 22300000 Briefkaarten, wenskaarten en ander drukwerk, 30197640 Contact- of ander kopieerpapier
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Kantoorartikelen, papier en kantoordrukwerk
Beschrijving: Zie offerteaanvraag
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 22000000 Drukwerk en aanverwante producten