See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Verwerken afvalfracties voor technische dienst Puurs-Sint-Amands
Beschrijving: Verwerken afvalfracties voor technische dienst Puurs-Sint-Amands
Interne identificatiecode: PPP05I-1550/4612/G-2024-065
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Bouw- en slooppuin
Beschrijving: Bouw- en slooppuin
Interne identificatiecode: G-2024-065_1
Aanvullende classificatie (cpv): 90513000 Diensten voor het verwerken en storten van ongevaarlijk afval en vuilnis
Perceel: LOT-0002
Titel: Groenafval
Beschrijving: Groenafval
Interne identificatiecode: G-2024-065 2_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Slib en grachtenspecie
Beschrijving: Slib en grachtenspecie
Interne identificatiecode: G-2024-065 3_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Veegvuil
Beschrijving: Veegvuil
Interne identificatiecode: G-2024-065 4_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Afvalstoffen (hout, gyproc, ...)
Beschrijving: Afvalstoffen (hout, gyproc, ...)
Interne identificatiecode: G-2024-065 5_5
Perceel: LOT-0006
Titel: Papier en karton
Beschrijving: Papier en karton
Interne identificatiecode: G-2024-065 6_6
Perceel: LOT-0007
Titel: Asbest
Beschrijving: Asbest
Interne identificatiecode: G-2024-065 7_7
Perceel: LOT-0008
Titel: Grofvuil
Beschrijving: Grofvuil
Interne identificatiecode: G-2024-065_8