2. Procedure
Procedure
Titel: 31187138 Automatische Reken Procedure (ARP) prefab liggers
Beschrijving: Opstellen acht moederberekeningen (verificatieberekeningen) Opdrachtgever heeft van 60 objecten de gegevens laten inventariseren. Daaruit heeft opdrachtgever voor elk type liggers (railliggers, contactliggers, volstortliggers en kokerliggers) één representatief object geselecteerd. Opdrachtnemer dient van ieder object een moederberekening op te stellen. De berekeningen worden opgesteld volgens zowel de huidige Eurocode als de aankomende Eurocode. Deze berekeningen zijn nodig om ARP-Liggers te kunnen ontwikkelen en om de juiste werking van de ARP aan te tonen. De acht uit voeren moederberekeningen dienen als input om de ARP te ontwikkelen. De initiële acht moederberekeningen worden ‘met de hand’ (handgeschreven berekeningen door opdrachtnemer opgesteld) getoetst. Vervolgens worden de acht moederberekeningen getoetst met de ARP. 0
Interne identificatiecode: 31187138
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De verlengingsoptie bedraagt twee maal twee jaar