Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Assessment, coaching en loopbaanbegeleiding ten behoeve van de gemeenten Heerlen en Maastricht
Referentienummer: VIA2023039KJ
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 80570000 Opleidingsdiensten voor persoonlijke ontwikkeling
II.1.4.
Korte beschrijving
Het betreft de aanbesteding voor assessment, coaching en loopbaanbegeleiding ten behoeve van de gemeenten Heerlen en Maastricht. De aanbesteding is verdeeld in drie percelen. Het doel van de aanbesteding is het sluiten van raamovereenkomsten conform onderstaande:
- Perceel 1: Per gemeente wordt één (1) raamovereenkomst afgesloten met voor alle twee (2) de gemeenten dezelfde opdrachtnemer;
- Perceel 2: Per gemeente worden drie (3) raamovereenkomsten afgesloten met voor alle twee (2) de gemeenten dezelfde drie (3) opdrachtnemers;
- Perceel 3: Per gemeente worden drie (3) raamovereenkomsten afgesloten met voor alle twee (2) de gemeenten dezelfde drie (3) opdrachtnemers.
Voor een verdere beschrijving van de aanbesteding wordt verwezen naar de aanbestedingsdocumenten.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1 - Assessment
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 79630000 Personeelsdiensten, met uitzondering van plaatsing en "outplacement", 79632000 Personeelsopleidingsdiensten, 79634000 Diensten voor loopbaanbegeleiding, 80500000 Opleidingsdiensten, 80510000 Gespecialiseerde opleidingsdiensten, 80511000 Stafopleidingsdiensten, 80530000 Beroepsopleidingsdiensten, 80570000 Opleidingsdiensten voor persoonlijke ontwikkeling
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
et betreft de aanbesteding voor assessment, coaching en loopbaanbegeleiding ten behoeve van de gemeenten Heerlen en Maastricht. De aanbesteding is verdeeld in drie percelen. Het doel van de aanbesteding is het sluiten van raamovereenkomsten conform onderstaande:
Perceel 2 - Coaching
Perceel nr.: 2
Aanvullende CPV-code(s) 79630000 Personeelsdiensten, met uitzondering van plaatsing en "outplacement", 79632000 Personeelsopleidingsdiensten, 79634000 Diensten voor loopbaanbegeleiding, 80500000 Opleidingsdiensten, 80510000 Gespecialiseerde opleidingsdiensten, 80530000 Beroepsopleidingsdiensten, 80511000 Stafopleidingsdiensten, 80570000 Opleidingsdiensten voor persoonlijke ontwikkeling
Perceel 3 - Loopbaanbegeleiding
Perceel nr.: 3