782327-2025 - Resultaat
België – Reparatie en onderhoud van elektrische uitrusting in gebouwen – Het jaarlijks onderhouden, keuren en herstellen van de huidige noodverlichtingstoestellen, het leveren en plaatsen van nieuwe noodverlichtingstoestellen en advies verlenen betreft de locatie van eventueel bijkomende noodverlichtingstoestellen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Het jaarlijks onderhouden, keuren en herstellen van de huidige noodverlichtingstoestellen, het leveren en plaatsen van nieuwe noodverlichtingstoestellen en advies verlenen betreft de locatie van eventueel bijkomende noodverlichtingstoestellen
Beschrijving: Deze raamovereenkomst houdt het preventief jaarlijks onderhoud, de jaarlijkse keuring alsook het curatief onderhoud (zoals het uitvoeren van eventuele herstellingen, vervangen van lichtbronnen, accu’s, het reinigen van de noodverlichtingstoestellen...) in van de noodverlichtingstoestellen conform de geldende wetgeving gedurende de totale looptijd van 48 maanden. Verder houdt deze raamovereenkomst ook het leveren en plaatsen van nieuwe noodverlichtingstoestellen in wanneer de huidige noodverlichtingstoestellen niet meer te herstellen zijn of niet meer aan de huidige wetgeving voldoen. Als laatste houdt deze opdracht ook het verlenen van advies in wat betreft de locatie van de noodverlichtingstoestellen en waar eventueel noodverlichtingstoestellen bijgeplaatst dienen te worden.
Interne identificatiecode: 202507LVE_DOT_Noodverlichting
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50711000 Reparatie en onderhoud van elektrische uitrusting in gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 202507LVE_DOT_Noodverlichting - 1
Interne identificatiecode: 1