2. Procedure
Procedure
Titel: Dakrenovatie (HS)
Beschrijving: Aanbesteding Renovatie daken aan hoogspanningslocaties
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45261900 Reparatie en onderhoud van daken
Aanvullende classificatie (cpv): 45261210 Dakdekkerswerkzaamheden, 45261910 Reparatie van daken, 45261920 Onderhoud van daken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000