2. Procedure
Procedure
Titel: ICT werkplek Accessoires en Android Devices
Beschrijving: Het voorzien in een nieuwe Raamovereenkomst met drie Opdrachtnemers (en minimaal twee) voor het verwerven (Koop of in incidentele gevallen Huur) van (duurzame) ICT werkplek Accessoires en Android Devices, inclusief optionele Diensten en overige Producten en Diensten. Zie Beschrijvend document
Interne identificatiecode: 202412290
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 32252000 Gsm-telefoons, 32300000 Televisie- en radio-ontvangers, audio- of video-opnameapparatuur of -reproductietoestellen, 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Hoofdperceel
Beschrijving: Hoofdperceel Zie Beschrijvend doccument
Interne identificatiecode: 1