2. Procedure
Procedure
Titel: Het reinigen en keuren boven- en ondergrondse afvalcontainers
Beschrijving: De reinigings- en keuringswerkzaamheden bestaan minimaal uit: - Tweemaal per jaar containers reinigen in de maanden maart-april (samen met keuringsronde) en tweede ronde in oktober-november; - Jaarlijks keuren van de onderlossende containers in de maanden maart-april; - Op afroep reinigen van evenementen minicontainers. De reinigings- en keuringswerkzaamheden bestaan minimaal uit: - Tweemaal per jaar containers reinigen in de maanden maart-april (samen met keuringsronde) en tweede ronde in oktober-november; - Jaarlijks keuren van de onderlossende containers in de maanden maart-april; - Op afroep reinigen van evenementen minicontainers.
Interne identificatiecode: Container 2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
Aanvullende classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De looptijd van de opdracht bedraagt twee (2) jaren met een optionele verlenging van een periode van twee keer één (1) jaar.