2. Procedure
Procedure
Titel: EU Aanbesteding Schoonmaakonderhoud - WLG
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van een schoonmaakpartner die bijdraagt aan een prettige, schone en veilige leeromgeving voor leerlingen, medewerkers en bezoekers van het WLG. De dienstverlening wordt geleverd tegen een marktconforme prijs. Binnen de opdracht valt: • Schoonmaakonderhoud • Glasbewassing • Vloeronderhoud Totaal oppervlakte ca. 6000m2
Interne identificatiecode: 2025-SMO304207
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: EU aanbesteding Schoonmaakonderhoud - WLG
Beschrijving: Binnen de opdracht valt: • Schoonmaakonderhoud • Glasbewassing • Vloeronderhoud Totale oppervlakte ca 6.000m2
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Het betreft een Overeenkomst voor vijf (5) jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog vijf (5) keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus tien (10) jaar duren.