782938-2025 - Mededinging
België – Afval- en vuilniszakken van polytheen – Raamcontract afvalzakken
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamcontract afvalzakken
Beschrijving: Raamcontract afvalzakken
Interne identificatiecode: PPP09K-3738/5426/AZD_25_488
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 19640000 Afval- en vuilniszakken van polytheen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: AZD_25_488_1