783175-2025 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Diensten voor onderwijs en opleiding – Onderwijsroute MBO
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderwijsroute MBO
Beschrijving: De gemeenten Alblasserdam, Dordrecht, Hardinxveld-Giessendam, Hendrik-Ido-Ambacht, Papendrecht, Sliedrecht, Zwijndrecht hebben gezamenlijk een aanbesteding Inburgering gehouden. De huidige overeenkomst voor de onderwijsroute MBO loopt op 31 december 2025 af. De gemeenten hebben er voor gekozen om een nieuwe overeenkomst met een vaste looptijd van twee (2) jaar af te sluiten, inclusief een verlengingsoptie van tweemaal, één (1) jaar. Deze overeenkomst is tot stand gekomen na een onderhandelingsfase met één marktpartij (Da Vinci College te Dordrecht). Gelet op de vorige openbare aanbesteding en de huidige markt is kozen voor de onderhandelingsprocedure zonder bekendmaking. Indien partijen het hier niet mee eens zijn hebben zij de gelegenheid om hier tegen in verweer te komen binnen de bezwaartermijn van 20 kalenderdagen. Hiertoe dient een kortgeding aanhangig te worden gemaakt bij de Rechtbank Rotterdam. Naar verwachting gaan er in 2025, 49 inburgeraars deelnemen aan de onderwijsroute MBO met een totale omvang van 1.176.000,00 Euro. De hoeveelheden zijn zeer fluctuerend en afhankelijk van verschillende omstandigheden, daarom is de definitieve waarde niet te bepalen.
Interne identificatiecode: 250015GRS
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding
Aanvullende classificatie (cpv): 80400000 Volwasseneneducatie en andere vormen van onderwijs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Onderwijsroute MBO voor de gemeenten Alblasserdam, Dordrecht, Hardinxveld-Giessendam, Hendrik-Ido-Ambacht, Papendrecht, Sliedrecht, Zwijndrecht.
Interne identificatiecode: 1