783310-2024 - Mededinging
Nederland – Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen – OEK.26 | Onderhoud van technische installaties van Rijksgebouwen in Nederland (16 percelen)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: OEK.26 | Onderhoud van technische installaties van Rijksgebouwen in Nederland (16 percelen)
Beschrijving: De opdracht betreft het in stand houden van de elektrotechnische en klimaattechnische bouwdelen (E&K installaties) in de bouwwerken die deel uitmaken van deze aanbesteding door het uitvoeren van onderhoud, zodanig dat: - Veiligheid, gezondheid en duurzaam functioneren geborgd zijn; - Aantoonbaar voldaan wordt aan alle wettelijke kaders behorend bij de bouwdelen van de Contract Bouwdelen Lijst (CBL); - Een minimum aan storingen optreedt; - De continuïteit van het proces van de gebruikers niet verstoord wordt. Daarnaast bestaat de opdracht uit het uitvoeren van bijkomende werkzaamheden (zoals bijvoorbeeld kleine klantwensen). De opdracht omvat 16 percelen, waarbij de omvang per perceel verschilt. De oppervlakte van de percelen varieert van 22.000 vierkante meter BVO tot 113.000 vierkante meter BVO.
Interne identificatiecode: 8425795
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschrijving: DJI o.a. Ter Apel 46.270 vierkante meter BVO
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst per perceel wordt aangegaan voor de duur van 60 maanden met een optie tot verlenging van maximaal 4 keer 12 maanden. De optie tot verlenging betreft een eenzijdig in te roepen optie van het Rijksvastgoedbedrijf.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschrijving: DJI o.a. Balkbrug 31.837 vierkante meter BVO
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschrijving: DJI o.a. Almelo, Zwolle 44.349 vierkante meter BVO
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4
Beschrijving: DJI o.a. Den Dolder, Nieuwegein, Nieuwersluis 45.044 vierkante meter BVO
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel 5
Beschrijving: DJI o.a. Zeist 34.201 vierkante meter BVO
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Perceel 6
Beschrijving: DJI o.a. Alkmaar, Heerhugowaard, Zaandam 21.998 vierkante meter BVO
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: Perceel 7
Beschrijving: Rijk: o.a. Leeuwarden 75.695 vierkante meter BVO
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Titel: Perceel 8
Beschrijving: Rijk: o.a. Apeldoorn, Hoenderloo, Zevenaar, Zutphen 26.044 vierkante meter BVO
Interne identificatiecode: 8
Perceel: LOT-0009
Titel: Perceel 9
Beschrijving: Rijk: o.a. Breda, Bergen op Zoom, Eindhoven, Moerdijk, 's-Hertogenbosch, Tilburg 82.950 vierkante meter BVO
Interne identificatiecode: 9
Perceel: LOT-0010
Titel: Perceel 10
Beschrijving: Rijk: o.a. Alkmaar, Den Helder, Haarlem, Hoofddorp, Schiphol-Rijk, Zaandam 75.516 vierkante meter BVO
Interne identificatiecode: 10
Perceel: LOT-0011
Titel: Perceel 11
Beschrijving: Rijk: o.a. Almelo, De Lutte, Enschede, Hengelo, Zwolle 112.820 vierkante meter BVO
Interne identificatiecode: 11
Perceel: LOT-0012
Titel: Perceel 12
Beschrijving: Rijk: o.a. Goes, Hansweert, Middelburg, Nieuwdorp, Ritthem, Vlissingen 25.766 vierkante meter BVO
Interne identificatiecode: 12
Perceel: LOT-0013
Titel: Perceel 13
Beschrijving: Rijk: o.a. 's-Gravenhage 36.707 vierkante meter BVO
Interne identificatiecode: 13
Perceel: LOT-0014
Titel: Perceel 14
Beschrijving: Rijk: o.a. 's-Gravenhage, Zoetermeer 104.547 vierkante meter BVO
Interne identificatiecode: 14
Perceel: LOT-0015
Titel: Perceel 15
Beschrijving: Rijk: o.a. 's-Gravenhage 79.216 vierkante meter BVO
Interne identificatiecode: 15
Perceel: LOT-0016
Titel: Perceel 16
Beschrijving: Rijk: o.a. 's-Gravenhage, Rotterdam 85.834 vierkante meter BVO
Interne identificatiecode: 16