2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Projectmanager Veerkrachtige supply chains en corridors
Beschrijving: In het kader van het Uitvoeringsprogramma 2024-2026 van de Topsector Logistiek zijn wij op zoek naar een Projectmanager Veerkrachtige supply chains en corridors. 620.000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79421200 Maken van projecten, met uitzondering van projecten bij bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Project manager
Beschrijving: ROVK inhuur Projectmanager Veerkrachtige supply chains en corridors 620.000 excl. BTW - incl. verlengingen
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
Opties:
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomst kan met maximaal 1 maal 1 jaar verlengd worden.