783639-2024 - Resultaat
België – Bus- en autobusverhuur met chauffeur – Busvervoer voor leerlingenexcursies van de KOGEKA vestigingen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Busvervoer voor leerlingenexcursies van de KOGEKA vestigingen
Beschrijving: De scholengemeenschap KOGEKA ontstond in 1999 en beschikt over 6 vestigingsplaatsen in Geel en Kasterlee. Alle informatie over de huidige werking kan u vinden op de website www.kogeka.be. De opdracht betreft het busvervoer voor excursies van leerlingen van de KOGEKA-scholen in het kader van onderwijsdoeleinden en daarmee samenhangende activiteiten voor een minimum periode van 1 jaar en stilzwijgend verlengbaar voor de volgende 3 jaar De opdracht omvat zowel korte verplaatsingen, daguitstappen als meerdaagse busverplaatsingen mét chauffeur. De samenvattende inventaris in bijlage D is bedoeld als leidraad en dient om een minimum vergelijk te hebben tussen de ingediende offerten. De vermelde uitstappen en leerlingenaantallen zijn voorbeelden van verplaatsingen uit de voorbije jaren, maar houden geen engagement naar de toekomst in. Ieder schooljaar maakt elke school een nieuwe planning op met uitstappen die het vertrekpunt vormen van de te voorziene busverplaatsingen voor dat jaar. Ook de leerlingenaantallen variëren doorheen de schooljaren en gedurende de gehele opdracht. Het opdrachtgevend bestuur kan niet verantwoordelijk worden gesteld als bepaalde ritten niet worden ingepland of op een ander tijdstip worden ingepland. De opdracht is opgedeeld in zes percelen. Elk perceel omvat (een), hieronder verder gespecifieerde, vestigingsplaats(en) van KOGEKA. Inschrijvers zijn niet verplicht voor elk perceel een offerte in te dienen. De inschrijver mag evenwel slechts 1 offerte per perceel indienen. De opdrachtgever behoudt zich het recht voor sommige percelen wel en andere percelen niet toe te wijzen, hetzij de percelen aan verschillende leveranciers toe te wijzen.
Interne identificatiecode: PPP112-37/4013/2024001
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60172000 Bus- en autobusverhuur met chauffeur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 (Busvervoer voor de school Sint Jozef Geel)
Beschrijving: Adres: Sint Jozef Geel, Technische Schoolstraat 52, 2440 Geel Leerlingenaantallen op 01/02/2024: 1946 leerlingen in totaal. In Sint Jozef Geel leren jongeren op een levensechte, warme en kwaliteitsvolle manier alles over agro- en biotechnologie, voeding en horeca of wetenschappen en techniek (2de en 3de graad). In deze school is er ook een Centrum voor Deeltijds Onderwijs en een onthaalklas voor anderstalige nieuwkomers. De voorbije jaren vertegenwoordigde Sint Jozef Geel ongeveer de helft van alle KOGEKA-busverplaatsingen. Het ging om diverse meerdaagse busverplaatsingen naar de kust, Friesland, Frankrijk, Duitsland, Elzas,… en om tal van eendaagse verplaatsingen naar De Efteling, VRT Brussel Utrecht,…
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 (Busvervoer voor de school Sint Maria Geel)
Beschrijving: Adres: Sint Maria Geel, Pas 110, 2440 Geel Leerlingenaantallen 01/02/2024: 533 leerlingen Sint Maria Geel biedt onderwijs in de tweede en derde graad binnen de studiegebieden Economie en organisatie, Taal en cultuur en Maatschappij en welzijn. Ter indicatie: in schooljaar 2023-2024 werden bussen ingezet voor de Barcelona reis gedurende een week voor de paasvakantie en werden een twintigtal eendaagse busverplaatsingen uitgevoerd naar diverse locaties zoals Beringen-Mijn, Remouchamps, Breendonk-Saeftinghe,… met telkens een wisselend aantal personen.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 (Busvervoer voor de school Sint Dimpna Geel . College)
Beschrijving: Adres: Sint Dimpna Geel . College, Gasthuisstraat 2, 2440 Geel Leerlingenaantallen op 01/02/2024: 623 leerlingen Sint Dimpna Geel .College heeft een studieaanbod van domeinoverschrijdende doorstroomrichtingen in de tweede en derde graad van KOGEKA in Geel. Deze school deed afgelopen schooljaar beroep op een busmaatschappij voor onder andere luchthavenvervoer van leerlingen in het kader van Europese uitwisselingsprojecten, voor het vervoer in het kader van ontmoetings- en bezinningsdagen en voor allerlei daguitstappen zoals naar de haven van Antwerpen, Condroz, Aken, Leuven,…
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4 (Busvervoer voor de school Sint Aloysius Geel en KOGEKA Algemene Diensten)
Beschrijving: Adres: Sint Aloysius Geel, Schuttershof 2B, 2440 Geel Leerlingenaantallen op 01/02/2024: 1127 leerlingen Sint Aloysius Geel is de eerstegraadschool van KOGEKA in Geel waar jongeren van twaalf tot veertien jaar starten in het secundair onderwijs. Ter indicatie: gedurende schooljaar 2023-2024 werden een 15-tal daguitstappen met de leerlingen van Sint Aloysius Geel gedaan via busvervoer naar diverse locaties zoals Xanten, Brussel, haven Antwerpen,…
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel 5 (Busvervoer voor de school Sancta Maria Kasterlee . SMIK)
Beschrijving: Adres: Sancta Maria Kasterlee . SMIK, Mgr. Heylenstraat 37, 2460 Kasterlee Leerlingenaantallen op 01/02/2024: 585 leerlingen Sancta Maria Kasterlee of kortweg SMIK is een kleine, landelijk gelegen zesjarige school met een ruim secundair studieaanbod. Tijdens schooljaar 2023-2024 werd busvervoer ingeschakeld voor 2 buitenlandse reizen naar Parijs en Barcelona in april en voor tweedaagse uitstappen naar Oostende en Luik. Verder werden een tiental daguitstappen met de bus gedaan naar Xanten, Bokrijk, Archeon.
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Perceel 6 (Busvervoer voor de school Sint Dimpna Geel . Basisschool)
Beschrijving: Adres hoofdschool: Sint Dimpna Geel . Basisschool: Laar 1-3 2440 Geel Adres wijkscholen: Galven 28 2440 Geel Kievermont 94 2440 Geel Leerlingenaantallen 01/02/2024: 532 leerlingen in totaal (174 leerlingen in de kleuterschool en 358 leerlingen in de lagere school) De hoofdschool biedt kleuter- en lager onderwijs aan. Daarnaast zijn er nog twee kleinschalige wijkscholen voor kleuteronderwijs. De basisschool en kleuterschool maakten het voorbije schooljaar gebruik van busvervoer voor een tiental daguitstappen naar bijvoorbeeld sprookjesbos in Westerlo, Eindhoven, Pretland in Hasselt.
Interne identificatiecode: 6