2. Procedure
Procedure
Titel: Collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering (AOV)
Beschrijving: Om invulling te geven aan de nieuwe cao HBO kiest Hogeschool van Hall Larenstein ervoor om een collectieve verzekering gedeeltelijke arbeidsongeschiktheid voor haar medewerkers af te sluiten. Die verzekering bestaat uit de volgende onderdelen: 1. Verzekeren van toekomstige arbeidsongeschiktheidsgevallen door middel van een collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering bij gedeeltelijke arbeidsongeschiktheid. Alle werknemers zijn verplicht verzekerd en kunnen bij bezwaren een afstandsverklaring invullen. 2. Verzekeren van het inlooprisico. Deze verzekering geldt voor onverzekerde (ex-)werknemers die tussen 1 maart 2020 en 31 december 2023 zijn ingestroomd in de WIA en waarbij sprake is van een restverdiencapaciteit (vastgesteld door het UWV). Daarnaast geldt deze verzekering ook voor de huidige zieke onverzekerde werknemers waarbij de kans bestaat dat zij gaan instromen in de WIA. De uitkering/vergoeding betreft een inkomensaanvulling tot 70% tot aan de AOW-gerechtige leeftijd. Hogeschool Leiden wenst deze verzekering per januari 2024 af te sluiten met Loyalis-ASR. Voor zover bekend is er geen andere verzekeraar die de gevraagde verzekering kan leveren. Het doen van een Europese aanbesteding is dan niet doelmatig
Interne identificatiecode: 20231219
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000