783814-2024 - Mededinging
België – Motorvoertuigen voor goederenvervoer – Mobiclick - Aankoop elektrische utilitaire voertuigen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Mobiclick - Aankoop elektrische utilitaire voertuigen
Beschrijving: Naar aanleiding van het besluit van de Brusselse Hoofdstedelijke Regering van 15 mei 2014 betreffende het voorbeeldgedrag van de overheden inzake vervoer en de roadmap van het door de Brusselse regering goedgekeurde Klimaatplan (versie oktober 2019), dat tot doel heeft de Brusselse binnenstad tegen 2025 om te vormen tot een 'zero-emissiezone' en waarin de doelstelling wordt bevestigd om uiterlijk in 2030 af te stappen van diesel en uiterlijk in 2035 af te stappen van alle types verbrandingsmotor, ten gunste van elektrische of waterstofmodellen, organiseert Sibelga onder de noemer MobiClick een aankoopcentrale met als doel de aankoop van electrisch aangedreven utilitaire voertuigen te faciliteren door middel van het afsluiten van raamovereenkomsten.
Interne identificatiecode: SIB24LF1501
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34130000 Motorvoertuigen voor goederenvervoer
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: SIB24LF1501 - 1 Catégorie B : Voiture type citadine, transformée en véhicule utilitaire
Beschrijving: Categorie B: Stadswagen, omgebouwd tot bedrijfsvoertuig
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 34131000 Kleine vrachtwagentjes
Perceel: LOT-0002
Titel: SIB24LF1501 - 2 Categorie B: Stadswagen ontworpen voor passagiersvervoer
Beschrijving: Categorie B: Stadswagen ontworpen voor passagiersvervoer
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 34110000 Personenwagens
Perceel: LOT-0003
Titel: SIB24LF1501 - 3 Categorie C: kleine bestelwagen met NLV tussen 600 en 800 kg
Beschrijving: Categorie C: kleine bestelwagen met NLV tussen 600 en 800 kg
Interne identificatiecode: 3
Belangrijkste classificatie (cpv): 34136100 Lichte bestelwagens
Perceel: LOT-0004
Titel: SIB24LF1501 - 4 Categorie E: middelgrote bestelwagen met MTM < 3,5t
Beschrijving: Categorie E: middelgrote bestelwagen met MTM < 3,5t
Interne identificatiecode: 4
Belangrijkste classificatie (cpv): 34136000 Bestelwagens
Perceel: LOT-0005
Titel: SIB24LF1501 - 5 Categorie H: bestelwagen groot volume met MTM tussen 3,5t en 5,5t
Beschrijving: Categorie H: bestelwagen groot volume met MTM tussen 3,5t en 5,5t
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: SIB24LF1501 - 6 Categorie J: Bestelwagen cabine-chassis met MTM tussen 5,5t en 7t
Beschrijving: Categorie J: Bestelwagen cabine-chassis met MTM tussen 5,5t en 7t
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: SIB24LF1501 - 7 Categorie K-L: Bestelwagen cabine-chassis met MTM tussen 7t en 14t
Beschrijving: Categorie K-L: Bestelwagen cabine-chassis met MTM tussen 7t en 14t
Interne identificatiecode: 7