2. Procedure
Procedure
Titel: 15118 | Directievoering & Toezicht Masterplan Westraven te Utrecht
Beschrijving: De opdracht betreft directievoering en toezichthouden namens het Rijksvastgoedbedrijf op de uitvoeringswerkzaamheden van het Masterplanproject Rijkskantoor Westraven te Utrecht. De directievoerder en toezichthouder zijn de ogen en oren op het werk voor de opdrachtgever en de olie tussen de bouwplaats van de aannemer en de gebruiker. Er wordt proactieve samenwerking en adequate communicatie tussen deze partijen verwacht met het bevoegd gezag. In dit project is heldere en tijdige communicatie met de gebruiker essentieel. Overzicht algemene kenmerken Oppervlakte: huidig: circa 53.700 m2 bvo en na opdracht: circa 55.000 m2 bvo hoogbouw 23 verdiepingen (excl. kelder en dakopbouw) laagbouw: 5 vleugels met elk 4 verdiepingen (excl. dakopbouw) Disciplines: Directievoering & Toezicht
Interne identificatiecode: 15118
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 15118 Directievoering & Toezicht Masterplan Westraven te Utrecht
Interne identificatiecode: 1