784607-2023 - Mededinging
Nederland – Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten – Accountantsdiensten Albeda
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Accountantsdiensten Albeda
Beschrijving: In de Europese Aanbestedingen Accountantsdiensten worden de volgende producten en diensten gevraagd: 1. Accountantsverklaring bij geconsolideerde jaarrekening 2. Managementletter na afronding van de interim-controle 3. Accountantsverslag naar aanleiding van de jaarrekeningcontrole 4. Assurance rapport na afronding van de controle van de bekostigingsgegevens Middelbaar Beroeps Onderwijs 5. Natuurlijke adviesfunctie m.b.t. tot bovenstaande Naast deze vaste onderdelen wil de aanbestedende dienst ook graag de mogelijkheid om facultatief gebruik te maken van onder andere: 1. Specifieke adviesfunctie, fiscale adviezen, advisering en ondersteuning bij (Europese) subsidies 2. Controleverklaringen/ rapporten van bevindingen bij verantwoording van subsidieprojecten. De totale opdracht behelst een bedrag van indicatief ca. € 185.000 tot ca. € 265.000 (incl. BTW) voor het vaste controlegedeelte (jaarrekening, bekostigingscontrole en natuurlijke adviesfunctie) per jaar.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Accountantsdiensten
Interne identificatiecode: 1