784619-2023 - Resultaat
Nederland – Brandverzekeringen – Brandverzekering Gemeente Maasdriel en Gemeente Zaltbommel
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Brandverzekering Gemeente Maasdriel en Gemeente Zaltbommel
Beschrijving: Brandverzekering voor twee percelen. Gemeente Zaltbommel (perceel 1), Gemeente Maasdriel (Perceel 2) nader
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66515100 Brandverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1; brandverzekering Gemeente Zaltbommel
Beschrijving: Brandverzekering voor Gemeente Zaltbommel. nader
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: verlengingsopties
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2; brandverzekering Gemeente Maasdriel
Beschrijving: Brandverzekering Gemeente Maasdriel nader
Interne identificatiecode: 2