784734-2024 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – 31189599.0001 - Veiligheidsfilosofie OSK, meerwerk
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 31189599.0001 - Veiligheidsfilosofie OSK, meerwerk
Beschrijving: Betreft een vrijwillige publicatie van een gegunde opdracht aan Nederlandse Organisatie voor Toegepast-Natuurwetenschappelijk Onderzoek (TNO) Naast het afronden van de lopende opdracht zijn er gedurende het project twee wensen benoemd als verdieping van de lopende opdracht Zie verdere toelichting opdrachtomschrijving in de bijlage. 3 maanden
Interne identificatiecode: 31189599.0001
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Betreft noodzakelijke aanvullende actualisaties voortkomend tijdens de uitvoering. Gedurende het project zijn als verdiepingen benoemd op de lopende opdracht. zie bijlage
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: meerwerk MVI-Criteriatool
Beschrijving: zie omschrijving opdracht
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 72253000 Helpdesk- en ondersteuningsdiensten