785011-2025 - Resultaat
Nederland – Software en informatiesystemen – Klantportaal ten behoeve van E-dienstverlening
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Klantportaal ten behoeve van E-dienstverlening
Beschrijving: Het leveren van een organisatiebreed klantportaal ten behoeve van afnemers van producten en diensten van de Provincie middels een self service portal, inclusief de integratie met back-end systemen. Het subsidieproces is de eerste dienst dat in het generieke klantportaal gerealiseerd wordt. De omvang wordt geschat op E1.400.000.
Interne identificatiecode: C2357405
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het leveren van een organisatiebreed klantportaal ten behoeve van afnemers van producten en diensten van de Provincie middels een self service portal, inclusief de integratie met back-end systemen. Het subsidieproces is de eerste dienst dat in het generieke klantportaal gerealiseerd wordt.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst heeft een looptijd van drie jaar, en gaat in op 6 november 2025. De Provincie heeft de mogelijkheid om de overeenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden driemaal voor de duur van drie jaar verlengen.