See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Transport Recyclageparken
Beschrijving: De opdracht omvat de verhuur van containers voor de inzameling van verschillende fracties op de recyclageparken en het ledigen en vervoeren van deze containers naar de verschillende aangeduide verwerkingsplaatsen.
Interne identificatiecode: AK29_251112_Transport RP
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: ja
Rechtvaardiging voor de versnelde procedure: Op grond van artikel 38 §3 Wet Overheidsopdrachten moet de termijn voor ontvangst van de aanvragen tot deelneming ten minste dertig dagen bedragen, te rekenen vanaf de verzenddatum van de aankondiging van de opdracht. De termijn voor ontvangst van de eerste offerte dient eveneens minstens dertig dagen te bedragen, te rekenen vanaf de verzenddatum van de uitnodiging. De termijnen voor ontvangst van de aanvragen tot deelneming in de selectiefase en de offertes in de gunningsfase worden ingekort, gelet op de hoogdringendheid van het dossier. De aanbestedende overheid heeft de voorliggende opdracht in het verleden reeds in de markt geplaatst. Deze opdracht werd stopgezet. De aanbestedende overheid ziet zich geconfronteerd met een situatie waarin de dienstverlening dreigt stil te vallen indien de normale doorlooptijd van de mededingingsprocedure met onderhandeling dient te worden gerespecteerd. De continuïteit van deze dienstverlening moet gevrijwaard worden. Bijgevolg treedt een hoogdringendheid op als gevolg van omstandigheden waarop de aanbestedende overheid geen invloed kon of kan uitoefenen. Aangezien de continuïteit van de openbare dienstverlening moet worden gegarandeerd is het absoluut noodzakelijk om de opdracht zo snel mogelijk te laten starten. De opdracht kan om die reden niet tijdig worden gegund indien de normale doorlooptijd van de mededingingsprocedure met onderhandeling moet worden afgewacht. Daarbij moet ook rekening worden gehouden met de noodzakelijke voorbereiding en plannen die de opdrachtnemer zal moeten incalculeren. Deze stappen dienen zo spoedig mogelijk te worden opgestart gelet op de continuïteit van de openbare dienstverlening. Gelet op hogergenoemde redenen wordt de indieningstermijn van de aanvraag tot deelneming verkort naar 15 dagen en wordt de indieningstermijn van de offertes verkort naar 10 dagen overeenkomstig artikel 37, §4 en 38, §3 vierde lid van de Wet Overheidsopdrachten.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90512000 Diensten voor afvalvervoer
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AK29_251112_Transport RP - 1
Beschrijving: Perceel 1: recyclageparken Genk-Noord, Maasmechelen, Lanaken
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: AK29_251112_Transport RP - 2
Beschrijving: Recyclageparken Hasselt (Kuringen), Hasselt (Sint-Lambrechts-Herk), Hasselt (Kortessem)
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: AK29_251112_Transport RP - 3
Beschrijving: Recyclageparken Beringen, Tessenderlo-Ham (Ham)
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: AK29_251112_Transport RP - 4
Beschrijving: Recyclageparken Diest, Halen, Herk-de-Stad, Tessenderlo-Ham (Tessenderlo)
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: AK29_251112_Transport RP - 5
Beschrijving: Recyclageparken Heusden-Zolder, Houthalen-Helchteren, Lummen
Interne identificatiecode: 5