2. Procedure
Procedure
Titel: Ingenieursdiensten voorbereiding natuurherstel De Scheeken
Beschrijving: Natuurgebied De Scheeken ligt in het Natuurnetwerk Brabant en betreft tevens een Natte Natuurparel. Het projectgebied heeft een totale oppervlakte van ca. 593 hectare. De Scheeken is geen Natura2000-gebied. Het gebied is aan verdroging onderhevig. Brabants Landschap is trekker van het project en doet dit in samenwerking met Waterschap De Dommel. Het doel van de aanbesteding is het komen tot één dienstverlener die de volgende doelstellingen behaald: 1. Maximaal hydrologisch herstel ten behoeve van natuur binnen de projectgrens te realiseren, waarbij de huidige natuurwaarden zo veel als mogelijk behouden blijven. 2. Er dient tevens in beeld gebracht te worden welke knelpunten en kansen er liggen in de randzone rondom het projectgebied om de waterbalans meer in evenwicht te brengen. 3. Het uitvoeren van maatregelen buiten de projectgrens vallen buiten de scoop van dit project met uitzondering van het optimaliseren van de waterhuishouding in de natuurspeeltuin van gemeente Best. Het projectgebied heeft een totale oppervlakte van ca. 593 hectare. De Scheeken is geen Natura2000-gebied.
Interne identificatiecode: 1818
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71313000 Advies inzake milieutechniek
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1