See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Analyse, conseils et expertise en incendie et en exploitation à réaliser sur le patrimoine « Galeries techniques Multiréseaux » situé sur le territoire de la Région de Bruxelles-Capitale.
Beschrijving: Analyse, advies en expertise betreffende brand en exploitatie te realiseren op het erfgoed "Technische multinetwerkgalerijen" gelegen op het grondgebied van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest.
Interne identificatiecode: BMB/DGI-DBI/F23.031
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: BMB/DGI-DBI/F23.031 - 1
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 71600000 Diensten voor technische testen, analyse en adviezen